Międzynarodowa oferta

 

Martin Braun oferuje ponad 500 produktów w  70 krajach na świecie. Do towarów eksportowych zaliczają się głównie wyroby cukiernicze i piekarnicze.

Nasz sukces i stałe umacnianie się na arenie międzynarodowej zawdzięczamy umiejętności przystosowania produktów i usług do specyficznych potrzeb każdego kraju.

Partnerów wspieramy oferując im szkolenia i pokazy prowadzone przez specjalistów od piekarnictwa, jak również międzynarodowy serwis przepisów.

Naszym priorytetem były zawsze jakość i obsługa. Wierzymy, że to daje nam przewagę nad konkurencją.

Aby zapewnić harmonijne kontakty z klientami, Martin Braun w roku 2007 otworzył wyjątkowe centrum szkolenia

W nowym BACKFORUM w Hanowerze opracowanie produktu, kontrola jakości, testowanie produktu jak również marketing, łączą się w doskonałych proporcjach dla wsparcia klientów.

Kooperanci i partnerzy mają okazję przećwiczyć różne scenariusze i eksperymentować z produktami by prześledzić różnorodne zastosowania i dopracować nowe pomysły.

BACKFORUM oferuje praktyczne prezentacje, szkolenia na temat marketingu i sprzedaży, jak również omówienie najważniejszych tematów z branży piekarniczej i spożywczej. Centrum dysponuje 4900 metrami kwadratowymi powierzchni, z 4 salami piekarniczymi i 3 salami konferencyjnymi mieszczącymi 120 gości. Każda z nich jest wyposażona w sprzęt piekarniczy i zestawy multimedialne. Sala główna to ponad dwadzieścia pieców piekarniczych, zróżnicowanych pod względem funkcji, od niewielkich piekarników poprzez piekarniki wielopoziomowe aż po piece piekarnicze i tym podobne. Znajduje się tu ponadto 26 metrowa linia produkcyjna Rondo.

Martin Braun-Gruppe, do spółki z partnerami, uczyniła z centrum szkoleń BACKFORUM punkt spotkań dla branży przemysłowej, a zarazem symbol wysokiego standardu i najwyższej jakości.